درباره ما

((فروش پایان یک معامله نیست ، بلکه آغاز یک تعهد است.))

 

شرکت مهندسی گلبرگ شاداب فعالیت خود را از سال 1375 با هدف تامین نیازهای صنایع مختلف کشور(صنعت برق، نفت، گاز، پتروشیمی، نظامی و …) کار خود را با طراحی و ساخت سینی و نردبان کابل و برج های انتقال نیرو و مخابراتی و متعلقات آن آغاز نموده است.
این شرکت با بهره گیری از پرسنل مجرب و دستگاههای پیشرفته صنعتی بر اساس استانداردهای بین المللی توانسته به شرکتی پیشرو در عرصه طراحی و ساخت سازه های فلزی،ساخت سینی و نردبان کابل جهت استفاده در داخل و خارج کشور مبدل گردد.
دفتر فنی شرکت با برخورداری از مهندسین مجرب، متخصص و کارآزموده در رشته های مکانیک برق و تکنسین های ماهر ، اقدام به طراحی و تهیه نقشه های مورد نیاز برای تولید و ساخت محصول با توجه به نیاز و مشخصات فنی ارائه شده توسط مشتریان می نماید.
این شرکت دارای نرم افزارهای تخصصی در زمینه طراحی محصولات جهت بهبود روند تولید و نو آوری های فنی محصولات خود می باشد.

کارخانه شماره یک در زمینی به مساحت 1400 متر مربع با دو سالن مجزا جهت تولید و انبار جهت نگهداری مواد اولیه و انبار محصولات در منطقه لاله زار در حال فعالیت می باشد.
با توجه به حجم فعالیت و سفارشات، شرکت دنا نیرو تاور، از زیر مجموعه های شرکت مهندسی گلبرگ شاداب، که فعالیت خود را از سال 1376 آغاز نموده، علاوه بر ساخت محصولات سینی کابل و متعلقات در زمینه طراحی و ساخت برجهای انتقال نیرو و مخابراتی و پایه چراغها، یکی از بازوهای توانای شرکت گلبرگ شاداب می باشد.
کارخانه شماره دو که به منظور افزایش ظرفیت تولید بنا شده است در زمینی به مساحت 5000 متر مربع با احداث دو سالن مجزا به مساحت 2000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی شکوهیه قم در حال فعالیت می باشد.
ماشین آلات این شرکت شامل انواع پرس های ضربه ای از 12 الی140 تن، انواع ماشین های سنگ زنی، دریل های مدور و رادیال چند کاره، انواع خم کن های اتوماتیک، انواع گیوتین ها و قالب گیرها و … ظرفیت تولید سالانه بطور تقریبی 20000 تن انواع محصولات فلزی جهت ارائه به شرکت های مختلف را فرآهم آورده است.
امیدواریم با بهره گیری از تجارب شما مشتریان محترم و خلاقیت ،همت و پشتکار پرسنل شرکت، گامی بزرگ در عرصه تولید برداشته و در شکوفایی اقتصاد کشور عزیزمان نقش بسزایی داشته باشیم.

 

 

با تشکر
شرکت گلبرگ شاداب